• 🥇  250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA...  😎
  • 🥇  250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA...  😎

İade & Değişim & Teslimat

İptal etme
Sipariş ettiğiniz ürünü sipariş saatinden 1 saat sonrasına kadar iptal etme hakkınız bulunmaktadır.

İade Etme
Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaştığında ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, herhangi bir bozulmaya sebep vermeden teslim tarihinden 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek sipariş numaranızla birlikte info@rumelipasaji.com adresine mail atınız. Şirket çalışanları sizinle irtibata geçerek yapmanız gerekenleri size bildirecektir. İade işlemi sırasında ürün ile birlikte faturayı beraberinde geri göndermelisiniz.

Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilmediği için gönderilen hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numarası içeren e maili info@rumelipasaji.com adresine bildiriniz. Uygun görülmesi durumunda ürün yenisi ile değiştirilecektir.

İade, değişim veya hatalı ürün işlemleri için ürünü size getiren kargo şirketi ile gönderim yapınız. İptal veya iadeli ürünün ücret iadesi. Ürün iade şartlarına uygunsa 10 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.

Teslimat
Satın almış olduğunuz ürünü 1-2 gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Yaşanacak olumsuz durumlardan dolayı kitapların temini ve kargoya verilme süresi en çok 5 iş günüdür.
Gecikmesi ya da gerçekleşemeyecek olması durumunda teslimat durumu için size bilgi verilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin teslimatında aksaklıkların olmaması için lütfen gün içerisinde bulunduğunuz yerin adresine sipariş isteyiniz.
Sipariş ettiğiniz ürünler kargo firmalarıyla adresinize gönderilecektir.

Rumeli Pasajı